Мін: 98,00 ₴ Макс: 17 953,00 ₴
₴98 ₴17953
Категорії

Модулі для комутаторів

Сортувати за

Cisco 1000BASE-LX/LH SFPxcver mod, ,MMF/SMF,1310nmDOM REMANUFACTURED

Трансівер SFP Cisco GE SFP, LC connector LX/LH ''GLC-LH-SMD-RF''. Інтерфейс: 1Гб (1000BASE-LX / LH; DOM) одномодовое оптоволокно, довжина хвилі 1300нм, подвійний LC/PC роз'єм.
17 952,90 ₴

Cisco SB MGBSX1 Gigabit Ethernet SX Mini-GBC SFP Transceiver

Тип: модуль; Тип роз'єму: LC;
4 230,00 ₴

Cisco Трансівер SFP 1000BASE-T Gigabit Ethernet

Трансівер SFP Cisco 1000BASE-T Gigabit Ethernet. Інтерфейс: 10/100/1000 Gigabit Ethernet.
13 500,00 ₴

Digitus 1.25 Gbps Copper SFP, 100m, RJ45, 10/100/1000Base-T

За допомогою вільних портів SFP дозволяє розширити Вашу мережу додатковими роз'ємами стандарту RJ-45. Сумісний з мережевими перемикачами всіх найбільш відомих виробників. Можлива установка без зупинки системи.
1 530,00 ₴

Digitus 1.25 Gbps SFP, 20km, SM, LC Duplex, 1000Base-LX, 1310nm

Тип: модуль; Призначення: Для комутатора; Швидкість передачі: 1.25 Гбіт/с; Тип роз'єму: LC; Стандарт PoE: IEEE 802.3z Gigabit;
840,00 ₴

Digitus 1.25 Gbps SFP, 550m, MM, LC Duplex, 1000Base-SX, 850nm

Тип: модуль; Швидкість передачі: 1.25 Гбіт/с; Тип роз'єму: LC; Стандарт PoE: IEEE 802.3z Gigabit; Дальність передачі: 550 м.
840,00 ₴

Digitus Fast Ethernet PoE + VDSL 500m set

Тип: PoE-Екстендер; Швидкість передачі: 100 Мбіт/с; Тип роз'єму: RJ-45; Стандарт PoE: IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3, IEEE 802.3u; Дальність передачі: 500 м.
9 077,00 ₴

Digitus Keystone RJ45 FTP кат.5e

Тип: модуль; Тип роз'єму: RJ-45;
98,00 ₴

Digitus Keystone RJ45 UTP кат.6a

Тип: модуль; Тип роз'єму: RJ-45;
102,00 ₴

Digitus SFP 1.25 Gbps, SM 20km, LC Simplex, 1000Base-LX, Tx1310nm/Rx1550nm, HP-compatible

Приймально-передавальні модулі DIGITUS® Mini GBIC (SFP) забезпечують високу якість і надійність. Від перемикача до перемикача, від перетворювача до перемикача, від перетворювача до перетворювача або від інших, широкі можливості застосування: велика різноманітність модулів DIGITUS® дозволяє гнучко використовувати волоконно-оптичну технологію. Відповідність стандарту MSA (Multi Source Agreement) забезпечує сумісність зі сторонніми виробниками.
909,00 ₴

Digitus SFP 1.25 Gbps, SM 20km, LC Simplex, 1000Base-LX, Tx1550nm/Rx1310nm, HP-compatible

Приймально-передавальні модулі DIGITUS® Mini GBIC (SFP) забезпечують високу якість і надійність. Від перемикача до перемикача, від перетворювача до перемикача, від перетворювача до перетворювача або від інших, широкі можливості застосування: велика різноманітність модулів DIGITUS® дозволяє гнучко використовувати волоконно-оптичну технологію. Відповідність стандарту MSA (Multi Source Agreement) забезпечує сумісність зі сторонніми виробниками.
1 120,00 ₴

Digitus Модуль 10 Gbps Copper SFP, 30m, RJ45, 10G/5G/2,5G/1000Base-T

Трансівери DIGITUS® 10G Mini GBIC SFP забезпечують найвищу якість і надійність. Модуль надає прекрасну можливість розширити гігабітний мережевий комутатор додатковим з'єднанням RJ45. Завдяки можливості «гарячої» заміни можна встановити модуль без переривання мережевого трафіку або перезавантаження пристрою. Крім того, відповідність стандарту MSA (Multi Source Agreement) забезпечує сумісність з існуючими виробниками мережевих комутаторів. Він сумісний зі стандартами 10Gbase-T / 5Gbase-T / 2.5Gbase-T / 1000Base-T, як зазначено в IEEE 802.3.
5 175,00 ₴

D-Link 310GT 1x1000BaseLX SM 10км, LC

Тип: Трансівер; Призначення: для одномодового оптичного кабелю; Тип роз'єму: LC; Стандарт PoE: 1000BASE-LX; Дальність передачі: 10 км.
649,00 ₴

D-Link 311GT

Гігабітний SFP-трансивер DEM-311GT для багатомодового оптичного кабелю розроблений для установки в порт SFP (Small Form-Factor Pluggable) мережевого пристрою з метою прийому і передачі даних по оптоволоконним кабелях. Даний трансивер виконаний в компактному корпусі і забезпечує високошвидкісну і надійну передачу даних, використовуючи довжину хвилі 850 нм, на відстані до 550 м, а також простоту в установці.
649,00 ₴

D-Link 330R/10KM

Двонаправлені гігабітні SFP-трансивери DEM-330T і DEM-330R (працюють в парі) для одномодового оптичного кабелю розроблені для установки в порти SFP (Small Form-Factor Pluggable) мережевих пристроїв з метою прийому і передачі даних по оптоволоконному кабелю. Дані трансивери виконані в компактному корпусі і забезпечують високошвидкісну і надійну передачу даних на дальні відстані до 10 км, а також простоту в установці.
640,00 ₴

D-Link 330T/10KM

Тип: Трансівер; Швидкість передачі: 1.25 Гбіт/с; Тип роз'єму: LC; Стандарт PoE: IEEE-802.3z, 1000Base-BX-D; Дальність передачі: 10 км.
747,00 ₴

D-Link DMC-1002 SNMP для DMC-1000

Модуль DMC-1002 підтримує управління медіаконвертерами і блоками живлення, встановленими в шасі DMC-1000, за допомогою web-інтерфейсу і за допомогою протоколу SNMP. Модуль оснащений високопродуктивним 32-бітовим RISC-процесором. Порт 10 / 100BASE-TX, призначений для виконання мережевих підключень, дозволяє користувачеві здійснювати налаштування і спостереження за станом шасі за допомогою робочої станції з підтримкою SNMP або з ПК через Internet-браузер. Порт RS-232 забезпечує підключення до консолі для виконання необхідних налаштувань. Модуль управління періодично проводить опитування всіх встановлених в шасі конвертерів і джерел живлення, збираючи дані на основі поточного стану і параметрів конфігурації. Пристрій також аналізує інформацію про такі події, як гаряча заміна модулів або припинення подачі живлення, при виникненні яких може бути надіслано повідомлення.
3 935,00 ₴

D-Link PoE-Інжектор 2x1GE, 54V DC, 32.4W (DPE-301GI)

Гігабітний Рое-інжектор DPE-301GI, що відповідає стандартам IEEE 802.3at (PoE +) / 802.3af (PoE), призначений для одночасної передачі даних і живлення (до 30 Вт) пристроїв з підтримкою PoE, яким потрібне живлення підвищеної потужності, таким як IP- камери з функцією PTZ або бездротові точки доступу 802.11ac.
804,00 ₴

D-Link PoE-Спліттер 2x1GE, 5/9/ 12V, 32.4W (DPE-301GS)

Гігабітний Рое-адаптер DPE-301GS з підтримкою IEEE 802.3at/af забезпечує доступ до мереж Gigabit Ethernet і подачу живлення до 30 Вт по одному Ethernet-кабелю пристроїв без підтримки PoE, таких як IP-камери, IP-телефони і бездротові точки доступу. Таким чином, мережеве пристрій можна живити по PoE, що дає можливість користуватися ним практично в будь-якій точці будівлі, без необхідності розміщення пристрою поряд з роз'ємом для кабелю живлення.
697,00 ₴

D-Link SFP-Трансівер 331R/20KM 1x1000Base-BX-U, WDM, SM, 20км, LC

WDM SFP-трансивер з 1 портом 1000Base-BX-U для одномодового оптичного кабелю. Даний трансивер виконаний в компактному корпусі і забезпечує високошвидкісну і надійну передачу даних на дальні відстані до 20 км, а також простоту в установці.
854,00 ₴

D-Link SFP-Трансівер 331R/40KM 1x1000Base-BX-U, WDM, SM, 40км, LC

WDM SFP-трансивер з 1 портом 1000Base-BX-U для одномодового оптичного кабелю. Даний трансивер виконаний в компактному корпусі і забезпечує високошвидкісну і надійну передачу даних на дальні відстані до 40 км, а також простоту в установці.
960,00 ₴

D-Link SFP-Трансівер 331T/20KM 1x1000Base-BX-D, WDM, SM, 20км, LC

WDM SFP-трансивер з 1 портом 1000Base-BX-D для одномодового оптичного кабелю. Даний трансивер виконаний в компактному корпусі і забезпечує високошвидкісну і надійну передачу даних на дальні відстані до 20 км, а також простоту в установці.
1 174,00 ₴

D-Link SFP-Трансівер 331T/40KM 1x1000Base-BX-D, WDM, SM, 40км, LC

WDM SFP-трансивер з 1 портом 1000Base-BX-D для одномодового оптичного кабелю. Даний трансивер виконаний в компактному корпусі і забезпечує високошвидкісну і надійну передачу даних на дальні відстані до 40 км, а також простоту в установці.
1 501,00 ₴

D-Link Кабель DPS-CB150-2PS

Тип: Кабель ; Призначення: Для комутатора;
769,00 ₴

Linksys LAPPI30W PoE Injector 1xGE LAN, 1xGE LAN PoE+, 30W

Гігабітний POE-інжектор LINKSYS LAPPI30W з потужністю 30 Вт, підтримкою стандартів 802.3at Gigabit PoE+ та TAA допоможе заощадити кошти і час на інсталяцію провідної мережі, знижуючи вартість проводки змінного струму за рахунок використання стандартного кабелю Cat5e для передачі живлення і даних на пристрої PoE і PoE+.
1 254,00 ₴

MikroTiK Ethernet-подовжувач GPeR

MikroTik GPeR - повторювач для гігабітної пасивної мережі Ethernet. GPeR дозволяє подовжити кабель Ethernet до 1500 м. За допомогою додаткового транзитної ділянки
599,00 ₴

MikroTiK PoE-інжектор Gigabit PoE injector

MikroTik Gigabit PoE - адаптер для живлення будь-якого RouterBOARD через Gigabit Ethernet. Просто підключіть джерело живлення, а потім використовуйте Ethernet кабель для підключення інжектора до пристрою RouterBOARD. Допомагає зменшити кількість дротів, що йдуть до щогли. Підходить для використання з будь-якими RouterBOARD, який підтримує 9-48В PoE. 18-57V; PIN 4,5 18-57V; PIN 7,8 RETURN.
226,00 ₴

MikroTiK PoE-інжектор Passive POE RBPOE

Недорогий PoE-інжектор для живлення пристроїв PoE через Passive PoE. Просто підключіть джерело живлення до інжектору, а потім за допомогою кабелю Ethernet підключіть інжектор до пристрою RouterBOARD. Допомагає зменшити кількість проводів, що ведуть до пристрою. Для використання з RouterBOARDS, які підтримують харчування PoE 10-28 В, вхідна напруга має бути не менше 18 В, щоб компенсувати будь-які втрати в кабелях.
141,00 ₴

MikroTiK QSFP+ Трансівер Q + 85MP01D

Оптичний трансивер QSFP + (40 Гбіт / с, 850 нм) організовує 4 незалежних повнодуплексних каналу з пропускною спроможністю кожного до 10 Гбіт / с і сукупної пропускною спроможністю 40 Гбіт / с.
1 899,00 ₴

MikroTiK SFP+Трансівер S+85DLC03D

SFP + Трансівер MikroTik SFP + module 10G MM 300m 850nm Dual LC. Модуль S + 85DLC03D, здатний забезпечити передачу даних зі швидкістю до 10Gbit/s, на відстань до 300 метрів по багатомодовому оптичному волокні (Multi Mode), що має коннектор типу LC. При цьому, довжина хвилі, яка використовується у цьому трансивері, становить 850nm. Пристрій протестований та повністю сумісний з CCR1036-8G-2S+ та CCR1036-8G-2S+EM. S+85DLC03D також сумісний з SFP модулями від інших виробників.
1 799,00 ₴

MikroTiK SFP+трансівер S+RJ10

SFP+модуль MikroTik RJ45 SFP+ 10/100/1000M/2.5G/5G/10G. SFP + модуль для підключення, що забезпечує до 10 Гбіт/с при підключенні мідного кабелю до будь-яких пристроїв, що мають порт SFP +. На базі Marvell 88X3310P. Максимальне енергоспоживання не більше 2.4 Вт (10GBASE-T при кабелі 30 м). Сумісний лише з портами SFP +.
1 977,00 ₴

MikroTiK SFP-Трансивер S-31DLC20D

S-31DLC20D - SFP трансивер 1.25G з довжиною хвилі 1310nm і двома роз'ємами LC, довжина кабелю до 20 км для одномодного кабелю. Є функція DDM. Можна обмінюватися данними за різними волокнами, що дозволяє використовувати з різних сторін каналу однакові оптичні модулі. Використовувати двонаправлені SFP модулі для створення нових мереж не потрібно, тому що йде перевитрата оптичного волокна
769,00 ₴

MikroTiK SFP-Трансивер S-55DLC80D

Це 1.25G SFP трансивер, який повністю відповідає промисловому стандарту Small Form-factor Pluggable. Підтримуваний температурний режим -40 ° C to + 85 ° C. Він працює в хвильовому спектрі 1550nm і здатний забезпечити передачу даних по одномодовим (Single Mode) оптичних ліній зв'язку, на відстані до 80 км. Має два роз'єми стандарту LC (Dual LC).
1 111,00 ₴

MikroTiK SFP-Трансивер S-85DLC05D

S-85DLC05D - SFP трансивер 1.25G з довжиною хвилі 850nm і роз'ємом dual LC, довжина кабелю до 550 метрів для многомодного кабелю. Є функція DDM.
544,00 ₴

MikroTiK SFP-трансивер S-RJ01

S-RJ01 - це мідний модуль RJ45 SFP 10/100 / 1000M, сумісний з більшістю гігабітних портів SFP, доступних на різних мережевих пристроях.
925,00 ₴

MikroTiK SFP-Трансівер (2шт) S-3553LC20D (S-35LC20D + S-53LC20D)

S-3553LC20D - це пара SFP трансіверов: S-35LC20D - 1.25G одномодовий оптичний SFP модуль з роз'ємом LC, довжини хвиль T1310nm / R1550nm, який працює на кабелі довжиною до 20 км і підтримує DDM. S-53LC20D - 1.25G одномодовий оптичний SFP модуль з роз'ємом LC, довжини хвиль T1550nm / R1310nm, який працює на кабелі довжиною до 20 км і підтримує DDM. Модуль сумісний з RB260GS, RB2011iLS, RB2011iLS-IN, RB2011UiAS-IN, RB2011UiAS-РМ, RB2011UiAS-2HnD, RB2011UiAS-2HnD-IN, CCR1036-12G-4S, CRS125-24G-1S-IN, CRS125-24G-1S-RM і CRS125-24G-1S-2HnD-IN і іншим аналогічний обладнанням.
1 974,00 ₴

Tenda PoE-Інжектор 15W (Max. 48VDC) 1xFE, 1xFE PoE

Tenda PoE15F - PoE адаптер. Передача живлення та інформації за технологією PoE для легкого розширення мережі. Сумісність і живлення інших пристроїв за стандартом IEEE 802.3af. Порт PoE забезпечує живлення на відстані до 100 метрів. Підтримка технології Plug and Play: проста установка, не потрібно налаштовувати.
399,00 ₴

TP-Link PoE-Інжектор 2x1GE, 30W

Інжектор PoE+ TL-POE160S підтримує стандарти IEEE 802.3af/at і може працювати з усіма пристроями на базі IEEE 802.3af/at, що живляться по PoE, а також сплітерами (включаючи TL-POE10R і інші еквівалентні пристрої) для розгортання мережі там, де немає розеток і де може знадобитися установка таких пристроїв, як точки доступу, IP-камери, IP-телефони і так далі.
555,00 ₴

TP-Link PoE-Інжектор 2x1GE, 48V DC, 15.4W

Тип: PoE-інжектор; Тип роз'єму: LAN, PoE, роз'єм живлення; Стандарт PoE: IEEE 802.3af; Дальність передачі: 100 м.
499,00 ₴

TP-Link PoE-Спліттер + PoE-Інжектор, 2шт

Набір TL-POE200 призначений для передачі живлення і даних по кабелю Ethernet до пристроїв Ethernet, що знаходяться на відстані до 100 м. В набір входять два пристрої Рое: інжектор, що передає дані і живлення по кабелю Ethernet, та спліттер, що встановлюється на іншому кінці кабелю, який знову розподіляє їх по двом різним кабелям у напрямку до пристроїв Ethernet. Ця функція дуже зручна і дозволяє користувачам встановлювати точки доступу, IP камери і телефони в найбільш підходящих з точки зору продуктивності і якості з'єднання місцях, незалежно від того, чи є поблизу розетка.
527,00 ₴

TP-Link PoE-Спліттер 2x1GE, 5/9/12V, 15.4W

Спліттер PoE TL-POE10R повністю підтримує стандарт IEEE 802.3af і може працювати з усіма джерелами і адаптерами живлення PoE на базі IEEE 802.3af, включаючи такі пристрої, як TL-SG3424P, TL-SF1008P або TL-POE150S. Спліттер забезпечує живлення з вихідною напругою в 12В, 9В або 5В в тих місцях, де відсутні електричні розетки, і де вам може знадобитися установка таких пристроїв, як точки доступу, IP-камери, IP-телефони і т.д.
279,00 ₴

TP-Link TL-SM311LM

Тип: модуль; Призначення: Для комутатора; Швидкість передачі: 1.25 Гбіт/с; Тип роз'єму: LC;
598,00 ₴

TP-Link TL-SM311LS

Тип: модуль; Призначення: Для комутатора; Швидкість передачі: 1.25 Гбіт/с; Тип роз'єму: LC;
598,00 ₴

TP-Link TL-SM321A

Тип: модуль; Швидкість передачі: 1.25 Гбіт/с; Тип роз'єму: LC;
1 194,00 ₴

TP-Link TL-SM321B

Тип: модуль; Призначення: Для комутатора; Швидкість передачі: 1.25 Гбіт/с; Тип роз'єму: LC;
679,00 ₴